KONTAKT - LEDNING, INKÖP OCH ADMINISTRATION

Isabell Dagman Kardell

Vice VD
Chalmers Studentkårs Resturang AB
031-772 39 74
isabell.dagman@chalmerskonferens.se

Eva Ahlm Tobisson

Vice VD
031-772 39 90
eva.tobisson@chalmerskonferens.se

Viktoria Axell

HR-ansvarig
031-772 39 53
viktoria.axell@chalmerskonferens.se

Tobias Josefsson

Executive Chef
031-772 39 69
tobias.josefsson@chalmerskonferens.se

Katarina Vinterskog

Försäljnings- & Marknadsansvarig
031-772 39 71
katarina.vinterskog@chalmerskonferens.se

KONTAKT JOHANNEBERG

Richard Berry

Restaurant Manager
031-772 39 91
richard.berry@chalmerskonferens.se

 

Linnea Palm

Butikschef STORE by Chalmers studentkår
031-772 52 56
linnea.palm@chalmerskonferens.se

 

Hanan Ali

Projektledare Chalmers Conference Centre
031-772 39 08
projektjohanneberg@chalmerskonferens.se

 

KONTAKT LINDHOLMEN

Isabell Dagman

Food & Beverage Manager
031-772 39 74
isabell.dagman@chalmerskonferens.se

Evelina Wahlsten

Bokningsansvarig
031-772 39 50
bokning@chalmerskonferens.se

 

Malin Johnsson

Projektledare (Föräldraledig)
031-772 39 38
projektlindholmen@chalmerskonferens.se

newslatter