KONTAKT - LEDNING & ADMINISTRATION

Isabell Dagman Kardell

Vice VD
031-772 39 74
isabell.dagman@chalmerskonferens.se

Eva Ahlm Tobisson

Vice VD
031-772 39 90
eva.tobisson@chalmerskonferens.se

Viktoria Axell

HR-ansvarig
031-772 39 53
viktoria.axell@chalmerskonferens.se

Tobias Josefsson

Executive Chef
031-772 39 69
tobias.josefsson@chalmerskonferens.se

Katarina Vinterskog

Försäljnings- & Marknadsansvarig
031-772 39 71
katarina.vinterskog@chalmerskonferens.se

Tobias Bätz

Operation Support Manager
031-772 39 81
tobias.batz@chalmerskonferens.se

KONTAKT JOHANNEBERG

Richard Berry

Restaurangchef
031-772 39 91
richard.berry@chalmerskonferens.se

 

Lina Claesson

Restaurangchef
031-772 39 52
lina.claesson@chalmerskonferens.se

 

Ulrika Lutz

Konferensansvarig Chalmers Conference Centre
031-772 39 08
projektjohanneberg@chalmerskonferens.se

 

Linnea Palm

Butikschef STORE by Chalmers studentkår
031-772 52 56
linnea.palm@chalmerskonferens.se

 

Peter Olsson

Köksmästare Johanneberg
031-772 39 55
peter.olsson@chalmerskonferens.se

 

Fredrik Deovic

Köksmästare Johanneberg
031-772 39 10
fredrik.deovic@chalmerskonferens.se

 

KONTAKT WIJKANDERS

Hanan Ali

Restaurangchef Wijkanders
031-772 39 23
Hanan.ali@chalmerskonferens.se

 

Robin Bäckström

Köksmästare Wijkanders

031-772 39 84
robin.backstrom@chalmerskonferens.se

 

KONTAKT LINDHOLMEN

Daniel Liljön Jorlid

Restaurangchef
031-772 39 92
daniel.liljon.jorlid@chalmerskonferens.se

Anna Jonsson

Restaurangchef (föräldraledig)
031-772 39 44
anna.jonsson@chalmerskonferens.se

Evelina Wahlsten

Receptions- & Bokningsansvarig
031-772 39 50
bokning@chalmerskonferens.se

 

Linnea Andersson

Tf. Restaurangchef
031-772 39 97
linnea.andersson@chalmerskonferens.se

Anders Holm

Köksmästare Lindholmen

031-772 39 84
anders.holm@chalmerskonferens.se

 

Malin Johnsson

Projektledare
031-772 39 38
projektlindholmen@chalmerskonferens.se

KONTAKT UNIVERSEUM

Marta Hellberg

Restaurangchef
031-772 39 19
marta.hellberg@chalmerskonferens.se

 

Myrthe Put

Köksmästare Universeum
031-772 39 31
myrthe.put@chalmerskonferens.se

 

KONTAKT CHALMERSSKA HUSET

Pablo Moncada

Restaurangchef
031-772 39 95
pablo.moncada@chalmerskonferens.se

 

Pontus Lundgren

Köksmästare Chalmersska Huset
031-772 39 78
pontus.lundgren@chalmerskonferens.se

 

Foto: CFFC.se

 

newslatter